Quizy: różne

Tytuł quizuData dodaniaŚredni wynikŚrednia ocenaRozwiązań
12 apostołów 2011-11-1755,96%4,00541
7 grzechów głównych 2011-11-1772,02%5,00495
Alfabet fonetyczny ICAO (NATO) 2012-07-1249,15% 110
Antonio Gaudi - znane projekty. 2011-09-0317,37%1,0050
Architektura - Akropol w Atenach 2011-09-0222,50% 52
Architektura sakralna - meczet 2011-09-039,37% 47
Artyści-kraj pochodzenia 2012-02-2569,53%5,00468
Chiński horoskop 2012-01-2941,98%5,00126
Co to za auto? Quiz obrazkowy 2011-09-0458,48% 1291
Części mowy 2011-09-1253,80%5,00535
Człowiek Roku 2012-01-3118,04%5,00123
Dni ustawowo wolne od pracy 2012-01-1959,29%5,00282
Europejskie waluty 2012-01-2429,36%5,00432
Fobie 2012-02-1125,30%5,00334
Gotyk - katedra 2011-09-098,60% 111
Hasła reklamowe znanych marek 2011-08-2628,69%5,002345
Impresjonizm - twórcy znanych dzieł 2011-09-0211,73% 150
Jaki to kwiat? Quiz obrazkowy 2011-09-0759,74%4,00981
Jakie to auto 2012-01-0627,60%5,00809
Jednostki czasu 2012-01-2272,18%4,60344
Kamienie szlachetne 2012-02-1628,47%5,00187
Kolekcjonerzy 2012-01-2314,23%5,00106
Kolory tęczy 2011-10-0149,17%3,00503
Kolory tęczy 2016-12-0170,79% 33
Loga banków Quiz obrazkowy 2011-09-2437,90% 1037
123