Quizy: różne

Tytuł quizuData dodaniaŚredni wynikŚrednia ocenaRozwiązań
12 apostołów 2011-11-1755,98%4,00540
7 grzechów głównych 2011-11-1772,14%5,00493
Alfabet fonetyczny ICAO (NATO) 2012-07-1248,51% 108
Antonio Gaudi - znane projekty. 2011-09-0317,37%1,0049
Architektura - Akropol w Atenach 2011-09-0222,50% 52
Architektura sakralna - meczet 2011-09-039,37% 47
Artyści-kraj pochodzenia 2012-02-2569,57%5,00467
Chiński horoskop 2012-01-2941,82%5,00125
Co to za auto? Quiz obrazkowy 2011-09-0458,52% 1287
Części mowy 2011-09-1253,69%5,00524
Człowiek Roku 2012-01-3118,25%5,00122
Dni ustawowo wolne od pracy 2012-01-1959,23%5,00281
Europejskie waluty 2012-01-2429,36%5,00430
Fobie 2012-02-1125,30%5,00333
Gotyk - katedra 2011-09-098,73% 110
Hasła reklamowe znanych marek 2011-08-2628,72%5,002336
Impresjonizm - twórcy znanych dzieł 2011-09-0211,73% 148
Jaki to kwiat? Quiz obrazkowy 2011-09-0759,75%4,00977
Jakie to auto 2012-01-0627,76%5,00803
Jednostki czasu 2012-01-2272,11%4,60343
Kamienie szlachetne 2012-02-1628,47%5,00186
Kolekcjonerzy 2012-01-2314,23%5,00106
Kolory tęczy 2011-10-0149,17%3,00503
Kolory tęczy 2016-12-0169,00% 29
Loga banków Quiz obrazkowy 2011-09-2437,91% 1034
123