Quizy: różne

Tytuł quizuData dodaniaŚredni wynikŚrednia ocenaRozwiązań
12 apostołów 2011-11-1755,97%4,00544
7 grzechów głównych 2011-11-1772,02%5,00497
Alfabet fonetyczny ICAO (NATO) 2012-07-1249,15% 110
Antonio Gaudi - znane projekty. 2011-09-0317,37%1,0050
Architektura - Akropol w Atenach 2011-09-0222,50% 52
Architektura sakralna - meczet 2011-09-039,37% 47
Artyści-kraj pochodzenia 2012-02-2569,53%5,00468
Chiński horoskop 2012-01-2941,98%5,00126
Co to za auto? Quiz obrazkowy 2011-09-0458,50% 1294
Części mowy 2011-09-1253,40%5,00541
Człowiek Roku 2012-01-3118,04%5,00123
Dni ustawowo wolne od pracy 2012-01-1959,29%5,00283
Europejskie waluty 2012-01-2429,36%5,00433
Fobie 2012-02-1125,30%5,00334
Gotyk - katedra 2011-09-098,24% 116
Hasła reklamowe znanych marek 2011-08-2628,66%5,002349
Impresjonizm - twórcy znanych dzieł 2011-09-0211,73% 151
Jaki to kwiat? Quiz obrazkowy 2011-09-0759,73%4,00986
Jakie to auto 2012-01-0627,57%5,00811
Jednostki czasu 2012-01-2272,18%4,60344
Kamienie szlachetne 2012-02-1628,47%5,00188
Kolekcjonerzy 2012-01-2314,23%5,00106
Kolory tęczy 2011-10-0149,04%3,00504
Kolory tęczy 2016-12-0171,55% 35
Loga banków Quiz obrazkowy 2011-09-2437,95% 1038
123