Quizy: film i tv

Tytuł quizuData dodaniaŚredni wynikŚrednia ocenaRozwiązań
Bajki i filmy animowane Quiz obrazkowy 2011-09-0667,10%4,602700
bohaterowie 2014-06-0325,44%5,00343
Bohaterowie "Potopu" 2012-01-1439,41%5,00379
Brakujące słowo w tytule filmu 2011-08-1950,21%4,501963
Co to za aktor/aktorka? 2011-08-2932,52%5,001856
Co to za reżyser? 2012-01-1348,81%5,00460
Cytaty filmowe 2011-08-1927,45%4,501353
Dexter - bohaterowie Quiz obrazkowy 2011-09-2752,07%3,00263
Dr House - bohaterowie Quiz obrazkowy 2011-09-0750,89% 456
Entourage (Ekipa) - bohaterowie Quiz obrazkowy 2011-09-0739,97% 70
Festiwale filmowe 2012-03-0434,04%5,00187
Filmy animowane Pixar 2011-08-1943,99%4,00585
Filmy Christophera Nolana 2011-08-1559,40%5,00161
Filmy Juliusza Machulskiego 2012-01-2138,22%5,00165
Filmy Kieślowskiego 2012-01-1342,39%5,0098
Filmy Marka Koterskiego 2012-01-0458,22%5,00113
Filmy Martina Scorsese 2012-02-0337,62% 108
Filmy Quentina Tarantino 2011-09-0363,16% 309
Filmy Romana Polańskiego 2013-04-0765,45% 140
Filmy Stanleya Kubricka 2013-08-1363,82% 85
Filmy Woody'ego Allena 2011-08-1525,97% 168
Filmy z Alem Pacino 2012-01-2238,47%3,00132
Filmy z Bogusławem Lindą 2011-08-1641,74% 274
Filmy z Charlize Theron 2012-02-0631,00%4,0065
Filmy z Denzelem Washingtonem 2012-02-0335,40% 114
1234