Quizy: historia i polityka

Tytuł quizuData dodaniaŚredni wynikŚrednia ocenaRozwiązań
12 prac Heraklesa 2012-02-1228,36%5,00230
Banknoty PRL 2012-01-0633,27%5,00160
Bogowie greccy 2011-08-1667,76%5,00609
Członkowie OPEC 2012-01-2362,79%5,0055
Dynastia Jagiellonów 2012-01-1755,08%5,00248
G 20 2012-01-2274,94%5,0098
Historia Polski - wybrane daty 2011-08-1656,09%5,001137
Intytucje europejskie 2012-01-2940,73%5,00147
Kanclerze RFN 2012-02-0136,76%5,0052
Królowie elekcyjni 2012-09-2854,81%5,00168
Krypty Wawelskie 2012-01-0632,11%4,7539
Marszałkowie Polski 2011-12-2642,78% 138
Mitologia rzymska 2011-08-1840,87%5,00349
Monarchowie Europy 2012-01-2616,09%5,00183
Najstarsze uniwersytety Europy 2012-01-0428,12%5,00100
Nazwij księgi Tory 2012-01-0856,18%4,6761
Polscy królowie elekcyjni 2012-01-1756,99%5,00179
Polscy nobliści 2011-12-0376,75%5,00381
Polskie partie polityczne 2011-08-2258,14%5,00417
Premierzy Polski 2011-08-1671,75%5,00327
Prezydenci 2011-11-0271,07%5,00350
Prezydenci Stanów Zjednoczonych którzy rządzili po 1945 roku 2016-06-067,70% 46
Prezydenci USA 2011-12-0348,76%4,00233
Przełomowe bitwy 2011-08-2812,99%5,00310
Przywódcy państw 2011-08-2078,95% 433
12