Najłatwiejsze quizy

Tytuł quizuKategoriaData dodaniaŚredni wynikŚrednia ocenaRozwiązań
Znaki zodiaku Różne 2011-08-2290,16%4,00599
Państwa Morza Bałtyckiego Geografia 2012-01-0888,53%5,00255
Palce Różne 2012-01-0687,57%5,00258
Miasta Euro 2012 Sport 2012-01-0983,39%5,00318
Figury w szachach Sport 2011-11-1783,30% 301
Stolice polskich województw Geografia 2011-08-1583,19%5,001115
Sąsiedzi Polski Geografia 2011-08-1582,44%5,00939
Państwa Morza Północnego Geografia 2012-01-0882,25%5,00123
Historia Mistrzostw Europy UEFA Sport 2011-10-2881,94%5,00404
Flagi państwowe Quiz obrazkowy Geografia 2011-09-0681,88%5,002090
Liga Mistrzów UEFA Sport 2012-01-1881,28%5,00614
Wielki Szlem Sport 2012-01-2580,13%5,00131
How I Met Your Mother Film i TV 2011-08-1680,00%5,00211
Państwa Ameryki Południowej Geografia 2011-08-1679,68% 384
Finaliści EURO 2012 Sport 2011-11-2679,00%4,00869
Przywódcy państw Historia i polityka 2011-08-2078,95% 434
Kraje byłej Jugosławii Geografia 2012-01-0878,95%5,00281
Historia mistrzostw świata w piłce nożnej Sport 2011-08-1678,86%4,00549
Imiona piłkarzy Sport 2013-01-1877,90%5,00776
Imiona polskich artystów Muzyka 2011-08-2877,45%5,00898
drużyny T-Mobile Ekstraklasy Sport 2011-08-1576,98%5,00695
Państwa z bronią nuklearną Geografia 2011-09-1476,92%5,00153
Polscy nobliści Historia i polityka 2011-12-0376,90%5,00384
Tablica Mendelejewa Nauki ścisłe 2011-08-2276,37%5,00784
Mistrzowie Primera Division Sport 2013-03-1575,64% 86
Czasowniki nieregularne - angielski Języki obce 2011-09-1575,30%4,00941
Kraje Unii Europejskiej Geografia 2011-08-1575,26%5,00690
G 20 Historia i polityka 2012-01-2274,94%5,0098
Zwycięzcy Pucharu Konfederacji Sport 2013-07-0174,44% 63
Republiki Radzieckie Historia i polityka 2012-01-2874,30%5,00129
Nazwy państw - angielski Języki obce 2011-08-2273,10% 665
Największe polskie miasta Geografia 2011-08-1772,96%5,00856
Najdroższe kluby piłkarskie Sport 2012-01-2072,81%5,00447
Odtwórcy roli Jamesa Bonda Film i TV 2011-12-0372,33%5,00179
Jednostki czasu Różne 2012-01-2272,18%4,60344
7 grzechów głównych Różne 2011-11-1772,02%5,00494
Premierzy Polski Historia i polityka 2011-08-1671,75%5,00327
Postaci z bajek Film i TV 2011-08-2371,74%5,001339
Polscy sportowcy Quiz obrazkowy Sport 2011-12-0671,29%5,00749
Prezydenci Historia i polityka 2011-11-0271,07%5,00350
Nazwy lekarzy Różne 2011-08-2070,94%5,00637
Zdobywcy Pucharu Polski Sport 2012-01-3070,71%5,00127
Międzynarodowa kuchnia Różne 2011-08-1870,34% 328
Imiona dziewczyn z "Baśki" Muzyka 2012-02-2770,13%5,00553
Państwa Morza Śródziemnego Geografia 2012-01-0869,82%4,80190
Artyści-kraj pochodzenia Różne 2012-02-2569,53%5,00468
Mieszkanie i sprzęt domowy 1 - angielski Języki obce 2011-08-2169,04% 914
Kolory tęczy Różne 2016-12-0169,00% 30
Sąsiedzi II RP Historia i polityka 2012-01-0468,95%4,40145
Harry Potter - tytuły książek Literatura 2011-08-1668,56%5,00408
Drzewa Geografia 2012-02-1367,85%5,00410
Bogowie greccy Historia i polityka 2011-08-1667,76%5,00609
Bajki i filmy animowane Quiz obrazkowy Film i TV 2011-09-0667,08%4,602697
Półwysep Arabski Geografia 2012-02-0567,03%5,00140
Dzielnice polskich miast Geografia 2012-05-0266,86%5,00365
drużyny Premier League Sport 2011-08-1566,79%4,33744
Polskie aktorki Quiz obrazkowy Film i TV 2011-09-2466,78%4,001248
drużyny NBA Sport 2011-08-1566,26%5,00409
Mistrzowie Serie A Sport 2013-03-1566,09%5,0076
Polscy pisarze Literatura 2011-08-1565,50%5,00669
Filmy Romana Polańskiego Film i TV 2013-04-0765,45% 140
Surowce Geografia 2011-09-1665,36%5,00191
Rodzaje zbóż Różne 2011-08-2465,33%5,00218
Owoce Quiz obrazkowy Różne 2011-09-1065,14%5,001000
Planety układu słonecznego Nauki ścisłe 2011-08-1665,05%3,50552
Siatkówka- Drużyna Wicemistrzów Świata 2006 Sport 2012-01-2964,88%5,00132
Kraje Azji Geografia 2011-09-0264,75%5,00593
drużyny Serie A Sport 2011-08-1564,59%3,50442
Jednostki fizyczne Nauki ścisłe 2011-08-1664,38%5,00419
Lektury z gimnazjum Literatura 2011-08-2064,36% 725
Zbigniew Boniek Sport 2012-01-2964,06%5,00113
Quiz olimpijski 2 Sport 2012-02-1563,99%4,75173
Filmy Stanleya Kubricka Film i TV 2013-08-1363,82% 85
FC Barcelona Sport 2011-08-1663,58%3,601137
Mistrzowie ligi Portugalskiej Sport 2013-05-0363,53% 58
Postacie z Diablo 2 Gry 2011-08-1663,34%3,00100
Jaki to język? Języki obce 2011-08-1863,32%3,672075
Zwycięscy Pucharu Świata w skokach narciarskich Sport 2012-01-0963,26%5,00238
Kluby Ronaldinho Sport 2013-07-0163,19% 150
Filmy Quentina Tarantino Film i TV 2011-09-0363,16% 309
Albumy Björk Muzyka 2013-04-0762,97% 46
Członkowie OPEC Historia i polityka 2012-01-2362,79%5,0055
Polscy nobliści w dziedzinie literatury Literatura 2011-08-1762,76%2,33316
Stopnie wojskowe w Wojskach Lądowych i Siłach Powietrznych Różne 2012-01-0462,33%5,00183
Rodzina - angielski Języki obce 2011-08-2362,17% 713
Polska kadra na Euro 2012 Sport 2012-08-1561,95% 308
Największe miasta Europy Geografia 2012-01-2361,92%5,00496
Stany USA Geografia 2011-08-1561,66%5,00776
Największe miasta Niemiec Geografia 2012-04-1661,58%5,00249
Górnośląski Związek Metropolitalny Geografia 2012-02-1861,52%5,0099
Dzielnice Warszawy Geografia 2012-01-3161,43%5,00438
Kadra Realu Madryt 2011/2012 Sport 2011-09-0461,28%5,00564
Miasta olimpijskie Sport 2011-08-1761,16%5,00256
Największe miasta Włoch. Geografia 2012-12-3060,74% 113
Najwięksi producenci ropy naftowej na świecie Geografia 2012-01-0460,67%5,00107
Rodzina - hiszpański Języki obce 2011-08-2860,39% 119
drużyny Primera Division Sport 2011-08-1560,32%3,00485
Europejskie stolice Geografia 2011-08-1559,81%5,002580
Plakaty filmowe cz. 1 Quiz obrazkowy Film i TV 2012-01-2059,81%5,00664
Części ciała - angielski Języki obce 2011-08-2059,75% 1640