Najłatwiejsze quizy

Tytuł quizuKategoriaData dodaniaŚredni wynikŚrednia ocenaRozwiązań
Znaki zodiaku Różne 2011-08-2290,12%4,00601
Państwa Morza Bałtyckiego Geografia 2012-01-0888,58%5,00256
Palce Różne 2012-01-0687,27%5,00259
Miasta Euro 2012 Sport 2012-01-0983,39%5,00318
Figury w szachach Sport 2011-11-1783,30% 301
Stolice polskich województw Geografia 2011-08-1583,21%5,001118
Sąsiedzi Polski Geografia 2011-08-1582,36%5,00942
Historia Mistrzostw Europy UEFA Sport 2011-10-2881,94%5,00404
Flagi państwowe Quiz obrazkowy Geografia 2011-09-0681,90%5,002096
Państwa Morza Północnego Geografia 2012-01-0881,86%5,00124
Liga Mistrzów UEFA Sport 2012-01-1881,28%5,00614
Wielki Szlem Sport 2012-01-2580,13%5,00131
How I Met Your Mother Film i TV 2011-08-1680,00%5,00211
Państwa Ameryki Południowej Geografia 2011-08-1679,73% 386
Kraje byłej Jugosławii Geografia 2012-01-0879,03%5,00282
Finaliści EURO 2012 Sport 2011-11-2679,00%4,00869
Historia mistrzostw świata w piłce nożnej Sport 2011-08-1678,75%4,00550
Przywódcy państw Historia i polityka 2011-08-2078,73% 436
Imiona piłkarzy Sport 2013-01-1877,84%5,00782
Imiona polskich artystów Muzyka 2011-08-2877,44%5,00901
drużyny T-Mobile Ekstraklasy Sport 2011-08-1576,98%5,00695
Państwa z bronią nuklearną Geografia 2011-09-1476,92%5,00153
Polscy nobliści Historia i polityka 2011-12-0376,49%5,00393
Tablica Mendelejewa Nauki ścisłe 2011-08-2276,39%5,00787
Mistrzowie Primera Division Sport 2013-03-1575,64% 86
Czasowniki nieregularne - angielski Języki obce 2011-09-1575,33%4,00943
Kraje Unii Europejskiej Geografia 2011-08-1575,24%5,00691
G 20 Historia i polityka 2012-01-2274,94%5,0098
Zwycięzcy Pucharu Konfederacji Sport 2013-07-0174,44% 63
Republiki Radzieckie Historia i polityka 2012-01-2874,30%5,00129
Nazwy państw - angielski Języki obce 2011-08-2273,13% 668
Największe polskie miasta Geografia 2011-08-1772,91%5,00862
Najdroższe kluby piłkarskie Sport 2012-01-2072,88%5,00448
Odtwórcy roli Jamesa Bonda Film i TV 2011-12-0372,33%5,00179
Jednostki czasu Różne 2012-01-2272,18%4,60344
7 grzechów głównych Różne 2011-11-1772,02%5,00497
Postaci z bajek Film i TV 2011-08-2371,79%5,001343
Kolory tęczy Różne 2016-12-0171,55% 35
Premierzy Polski Historia i polityka 2011-08-1671,50%5,00328
Polscy sportowcy Quiz obrazkowy Sport 2011-12-0671,32%5,00750
Nazwy lekarzy Różne 2011-08-2070,92%5,00638
Prezydenci Historia i polityka 2011-11-0270,87%5,00351
Zdobywcy Pucharu Polski Sport 2012-01-3070,71%5,00127
Międzynarodowa kuchnia Różne 2011-08-1870,34% 328
Imiona dziewczyn z "Baśki" Muzyka 2012-02-2770,03%5,00557
Państwa Morza Śródziemnego Geografia 2012-01-0869,82%4,80190
Artyści-kraj pochodzenia Różne 2012-02-2569,53%5,00468
Mieszkanie i sprzęt domowy 1 - angielski Języki obce 2011-08-2169,07% 915
Harry Potter - tytuły książek Literatura 2011-08-1668,34%5,00409
Sąsiedzi II RP Historia i polityka 2012-01-0468,33%4,40146
Drzewa Geografia 2012-02-1367,85%5,00412
Bogowie greccy Historia i polityka 2011-08-1667,77%5,00610
Bajki i filmy animowane Quiz obrazkowy Film i TV 2011-09-0667,08%4,602702
Półwysep Arabski Geografia 2012-02-0567,03%5,00140
Dzielnice polskich miast Geografia 2012-05-0266,87%5,00366
Polskie aktorki Quiz obrazkowy Film i TV 2011-09-2466,84%4,001255
drużyny Premier League Sport 2011-08-1566,79%4,33744
drużyny NBA Sport 2011-08-1566,26%5,00409
Mistrzowie Serie A Sport 2013-03-1566,09%5,0076
Filmy Romana Polańskiego Film i TV 2013-04-0765,45% 141
Polscy pisarze Literatura 2011-08-1565,44%5,00672
Surowce Geografia 2011-09-1665,36%5,00191
Rodzaje zbóż Różne 2011-08-2465,30%5,00221
Owoce Quiz obrazkowy Różne 2011-09-1065,19%5,001001
Planety układu słonecznego Nauki ścisłe 2011-08-1665,12%3,50553
Siatkówka- Drużyna Wicemistrzów Świata 2006 Sport 2012-01-2964,88%5,00132
Kraje Azji Geografia 2011-09-0264,71%5,00595
drużyny Serie A Sport 2011-08-1564,59%3,50442
Jednostki fizyczne Nauki ścisłe 2011-08-1664,47%5,00421
Lektury z gimnazjum Literatura 2011-08-2064,46% 729
Quiz olimpijski 2 Sport 2012-02-1563,99%4,75173
Filmy Stanleya Kubricka Film i TV 2013-08-1363,82% 85
FC Barcelona Sport 2011-08-1663,58%3,601138
Mistrzowie ligi Portugalskiej Sport 2013-05-0363,53% 58
Zbigniew Boniek Sport 2012-01-2963,40%5,00114
Jaki to język? Języki obce 2011-08-1863,35%3,672086
Postacie z Diablo 2 Gry 2011-08-1663,34%3,00100
Zwycięscy Pucharu Świata w skokach narciarskich Sport 2012-01-0963,26%5,00238
Filmy Quentina Tarantino Film i TV 2011-09-0363,16% 309
Albumy Björk Muzyka 2013-04-0762,97% 46
Kluby Ronaldinho Sport 2013-07-0162,93% 151
Członkowie OPEC Historia i polityka 2012-01-2362,79%5,0055
Polscy nobliści w dziedzinie literatury Literatura 2011-08-1762,76%2,33317
Stopnie wojskowe w Wojskach Lądowych i Siłach Powietrznych Różne 2012-01-0462,33%5,00183
Rodzina - angielski Języki obce 2011-08-2362,21% 714
Polska kadra na Euro 2012 Sport 2012-08-1561,95% 308
Największe miasta Europy Geografia 2012-01-2361,90%5,00497
Największe miasta Niemiec Geografia 2012-04-1661,68%5,00250
Stany USA Geografia 2011-08-1561,65%5,00780
Górnośląski Związek Metropolitalny Geografia 2012-02-1861,52%5,0099
Kadra Realu Madryt 2011/2012 Sport 2011-09-0461,28%5,00564
Dzielnice Warszawy Geografia 2012-01-3161,25%5,00444
Miasta olimpijskie Sport 2011-08-1761,16%5,00256
Największe miasta Włoch. Geografia 2012-12-3060,74% 113
Najwięksi producenci ropy naftowej na świecie Geografia 2012-01-0460,67%5,00107
Rodzina - hiszpański Języki obce 2011-08-2860,39% 119
drużyny Primera Division Sport 2011-08-1560,32%3,00485
Europejskie stolice Geografia 2011-08-1559,84%5,002587
Plakaty filmowe cz. 1 Quiz obrazkowy Film i TV 2012-01-2059,81%5,00664
Części ciała - angielski Języki obce 2011-08-2059,77% 1642